Pokud jste toužili někdy po vlastním opravdovém domě, tak není nic lepšího než si sehnat nějaký ke koupi. Ovšem ale není to tak jednoduché. Jak všichni víme, tak v dnešní době je opravdu všechno drahé. Taky jsem si zjistila, kolik stojí třeba například stavební materiál. A musím říct, že jsem byla opravdu v šoku, když jsem zjistila, že všechno je třeba o padesát procent dražší. A nevěděla jsem, co mám dělat. A víte proč? Protože jsem měla v plánu stavět. Chtěla jsem přistavit ke svému domku dvě místnosti.

Sledujte růst trhu.

Protože mám dům dva plus jedna a velkou zahradu. Takže máme obývák, kuchyň a malinkou komůrku. Malinkou komůrku využívám na různé skladování. A v obýváku mám taky postel a dětskou postýlku. Takže si jistě dokážete představit, jak to u nás doma vypadá. Ano, je tam všude stále bordel a málo místa. A to se mi nelíbí. Protože jsem si řekla, že zkusím to, co mi doporučila moje kamarádka. A to americkou hypotéku bez dokládání příjmů. Americká hypotéka bez dokládání příjmů je výhodná v tom, že je lehce dostupná a na našem finančním trhu je docela už dlouho. Americká hypotéka bez dokládání příjmů je taky už ověřená.

Přehodnoťte své finance.

A já jsem ráda, že ji má moje kamarádka, protože americká hypotéka bez dokládání příjmů se velmi rychle seženete a odpadá přebytečné papírování. A já musím říct, že moje kamarádka je s americkou hypotékou bez dokládání příjmů velmi spokojená. Její máma si tu hypotéku vzala taky a koupila si za to chatu. Ano, i za americkou hypotéku bez dokládání příjmů lze koupit chatu anebo dokonce i pozemek. Byla jsem opravdu ráda, že taková hypotéka na našem trhu vůbec existuje. Navíc jsem americkou hypotéku bez dokládání příjmů sehnala taky s velmi nízkým úrokem a nízkou splátkou. Takže je velmi výhodná. A je prima, že se nemusím nějak více omezovat. Můžu si žít poklidný a pěkný život jako doteď. Takže americká hypotéka bez dokládání příjmů je výhodná v tom, že je dostupná i pro vás i pro ty, kteří nemají vysoký příjem. Můžete to zkusit se zeptat do banky a zeptat se na americkou hypotéku bez dokládání příjmů.

Hypotéka pro nás