Kde chcete bydlet?

Kde chcete bydlet?


Bydlení v rodinném domě má oproti životě v bytě mnoho výhod. Jednou z nich je možnost dělat si co chcete. To je právě v bytě častý problém, protože v bytových domech žije spousta lidí s různými životními styly, možnostmi a hlavně v různém věku, a každému něco vadí. I to je důvod proč tolik lidí utíká z bytů do rodinných domů. Je to i váš případ a toužíte po tom dostat se z bytu ven? Můžete si nechat postavit moderní rodinný dům, které ý vám můžeme zhotovit jako zděný dům či jako dřevostavbu.

nový dům

Stavíme rodinné domy podle typových projektů, které jsme připravili pro co nevětší počet klientů. Chceme každému nabídnout moderní dům, který bude vypadat hezky uvnitř i zvenčí, a který nebude drahý na provoz. Naše domy jsou nízkoenergetické, což znamená, že díky moderním technologiím ušetříte za elektřinu i za vytápění. V každém našem domě totiž najdete solární panely a tepelné čerpadlo. Naše domy jsou tedy moderní nejen po stránce designové, ale také po stránce vybavenosti.

dům bungalov

Každý dům postavíme komplet
Jsou firmy, které vám postaví třeba jen hrubou stavu nebo základovou desku. My stavíme kompletně celé domy, které mají v ceně i vytápění a zateplenou fasádu. U každého domu najdete jednotlivé položky, které jsou v ceně. Je možné samozřejmě změnit cokoliv budete chtít. Standardní materiály najdete rozepsané u každého domu zvlášť, takže budete vědět co všechno budete mít připravené, a co si budete muset zajistit sami. V našich domech nenajdete kuchyňskou linku, a to z toho důvodu, že jde o velice individuální věc, kterou si naši klienti chtěli zařídit sami. Je lepší když si každý zařídí sám, protože námi dodaná linka by nemusela každému vyhovovat.

Podívejte se na naši nabídku domů a vyberte si ten svůj i vy. Bydlet můžete už za pár týdnů v případě dřevostavby a za pár měsíců, pokud si vyberete zděnou variantu.

Previous post Kvalitní nábytek s velkým výběrem dezénů a tvarů!
Next post Rozvážíme zeleninu z vlastních zdrojů