Stěhování v Praze může probíhat v poklidu

Rozebrání nábytku

Nemáte moc času – stěhovací firmy vám mohou pomoci i s demontáží a zpětnou montáží nábytku, pokud vám schází potřebný čas a jste pracovně velmi vytížení. Jsou lidé, kteří by si s tímto poradili sami, ale čas je pro ně důležitější faktor.

Nemáte dostatečný fyzický fond – pak jsou lidé, co by teoreticky rozmontování nábytku taktéž zvládli, ale nejsou dostatečně fyzicky zdatní. Je to přece jen fyzicky náročná činnost, kdy berete do rukou těžké desky, musíte je různě přidržovat, zvedat atd.

Nejste dost šikovní – poměrně velké procento lidí si a manuální prací neporadí, a není se za co stydět, mnozí z nás pracují „hlavou“, jako psychologové, lékaři, učitelé, chovatelé zvířat a pěstitelé rostlin atd.

papírová bedna

Speciality – a pak tu máme speciality, s nimiž si i zdatný kutil může vylámat zuby, např. velké kuchyňské linky nebo vestavěné skříně.

Spojte stěhování s úklidem

Víte, že jsou lidé, co je baví uklízení? Mají smysl pro řád a pořádek, mají rádi věci na svém místě a tuto práci vykonávají s láskou a pochopením. Pořádek a čistota je i významným pilířem pro podporu psychického zdraví, čím více nepořádku a harampádí kolem sebe máte, tím větší sklony k depresi. Když si to uvědomíte, budete ve výhodě a snadno se také zbavíte starých a nepotřebných věcí. Využijte proto levné stěhování Praha i k tomu, že zredukujete množství movitých věcí na nezbytné minimum. Život není o hromadění hmoty kolem sebe, měl by být více vzdušný a volnější. Posílíte tím také svou imunitu a budete mít více času sami na sebe a odpadne vám neustálá starostlivost o majetek.

velká krabice

Tím samozřejmě netvrdíme zbavit se chladničky a pračky, ale zvažte, zda opravdu potřebujete různé mixéry, drtiče, struhadla, nástavce atd. To samé platí o nářadí v dílně, o nábytku a také o zbytečné nostalgii vlastnit věci, co jste dva roky vůbec nevyužili. Nabídněte je někomu jinému nebo se jich zbavte odvozem na sběrný dvůr. Stěhovací firma odvoz zajistí, takže si nemusíte lámat hlavu, že se zrovna to a to nevejde do kontejneru před domem.

Previous post Domeček na klíče
Next post Bydlete ve vlastním domě!