Chytře vyřešený úložný prostor

Výrazné nápisy, které hlásají zlevnění zboží nebo sezónní výprodej jsou velkou motivací pro nákup nových kousků do šatníku, nejrůznějších doplňků, obuvi i sportovního vybavení. Velkou radost, kterou zažíváme v obchodě při výběru a zakoupení takového zboží, nám však zakalí příchod domů.

moderní butik

Naše malá postarší skříň se třemi policemi už opravdu není schopna pojmout další přírůstky do našeho http://www.hrabal-vino.cz/pribeh-naseho-vinarstvi/ šatníku. Přeci nechcete, aby bylo nové oblečení hned zmačkané! Určitě si jej přejete uložit přehledně a organizovaně. Tady pomůže jen nový kus nábytku. A ne jeden kus. Vestavné skříně na míru Praha se postarají o přehledné uložení vašeho oblečení, doplňků i sportovních potřeb.
 
Několik typů pro vestavnou skříň:

–          vestavné skříně si nechte zhotovit tak, aby zabíraly celou výšku místnosti,
–          pokud ji umisťujete do menšího pokoje, vybavte čelní dvířka zrcadly nebo mléčným sklem,
–          neváhejte s jejich umístěním ani na užších chodbách, vnitřní dispozice vás příjemně překvapí
–          pečlivě plánujte vnitřní prostory skříně a nezapomínejte ani na zásuvky.
 
Vestavná skříň jako designový prvek
 
Už dávno neplatí to, že by musela být vestavná skříň zhotovena jen v nenápadném dekóru a umístěna v nejzazším rohu místnosti. Její čelní dvířka můžete vybrat i s velmi výrazným motivem, doplnit o lakování nebo dokonce o velkoformátovou tapetu. Takový kus nábytku zaujme na první pohled a bude se hrdě hlásit ke svému postavení moderního a atraktivního bytového zařízení.

srovnaná trička
 
Rychlé zhotovení, perfektní kvalita
 
Ačkoliv se jedná o výrobu na míru, určitě se nemusíte obávat toho, že byste na vybraný kus museli čekat několik měsíců. Dodávky bývají realizovány velmi rychle v řádu několika dní. Samozřejmostí je dlouholetá záruka na celé provedení! Jistě se i vy necháte inspirovat hotovými zakázkami ve fotogalerii a již brzy si objednáte vestavnou skříň do vašeho interiéru.

Chytře vyřešený úložný prostor
4 (80%)2