Chytře vyřešený úložný prostor

Výrazné nápisy, které hlásají zlevnění zboží nebo sezónní výprodej jsou velkou motivací pro nákup nových kousků do šatníku, nejrůznějších doplňků, obuvi i sportovního vybavení. Velkou radost, kterou zažíváme v obchodě při výběru a zakoupení takového zboží, nám však zakalí příchod domů.

moderní butik

Naše malá postarší skříň se třemi policemi už opravdu není schopna pojmout další přírůstky do našeho šatníku. Přeci nechcete, aby bylo nové oblečení hned zmačkané! Určitě si jej přejete uložit přehledně a organizovaně. Tady pomůže jen nový kus nábytku. A ne jeden kus. Vestavné skříně na míru Praha se postarají o přehledné uložení vašeho oblečení, doplňků i sportovních potřeb.

Několik typů pro vestavnou skříň:

– vestavné skříně si nechte zhotovit tak, aby zabíraly celou výšku místnosti,
– pokud ji umisťujete do menšího pokoje, vybavte čelní dvířka zrcadly nebo mléčným sklem,
– neváhejte s jejich umístěním ani na užších chodbách, vnitřní dispozice vás příjemně překvapí
– pečlivě plánujte vnitřní prostory skříně a nezapomínejte ani na zásuvky.

Vestavná skříň jako designový prvek

Už dávno neplatí to, že by musela být vestavná skříň zhotovena jen v nenápadném dekóru a umístěna v nejzazším rohu místnosti. Její čelní dvířka můžete vybrat i s velmi výrazným motivem, doplnit o lakování nebo dokonce o velkoformátovou tapetu. Takový kus nábytku zaujme na první pohled a bude se hrdě hlásit ke svému postavení moderního a atraktivního bytového zařízení.

srovnaná trička

Rychlé zhotovení, perfektní kvalita

Ačkoliv se jedná o výrobu na míru, určitě se nemusíte obávat toho, že byste na vybraný kus museli čekat několik měsíců. Dodávky bývají realizovány velmi rychle v řádu několika dní. Samozřejmostí je dlouholetá záruka na celé provedení! Jistě se i vy necháte inspirovat hotovými zakázkami ve fotogalerii a již brzy si objednáte vestavnou skříň do vašeho interiéru.

Previous post Obývací pokoj musí být nejenom reprezentativní, ale hlavně praktický
Next post Fotbal versus hokej