Obývací pokoj musí být nejenom reprezentativní, ale hlavně praktický

Obývací pokoj je místo setkání, odpočinku, dobré zábavy a soudržnosti, ať už se dostaví jenom vaše rodina, nebo se chystáte na rodinné setkání, oslavu narozenin nebo posezení s přáteli.
Je samo sebou, že takový obývací pokoj musí být praktický a příjemný, musí se v něm dobře sedět, být v něm dostatek místa pro všechny členy rodiny a také pro několik lidí navíc, a v neposlední řadě musí být celá místnost esteticky sladěná.

tři sedačky

Jaké jsou trendy?
– Dřevěné a laminátové podlahy hrají prim, koberce jsou out!
Mléčné záclony a závěsy v tmavším odstínu, než je hlavní barva vašeho obývacího pokoje
– Momentálním trendem je také vymalování dvou stěn světlou, nenápadnou barvou, například béžovou nebo šedou, a diagonálně druhé dvě stěny nějakou výraznou barvou, třeba fialovou, červenou, kobaltovou, mechově zelenou nebo kávovou
Obývací stěny jsou out, lepší jsou menší komody a malý nábytek
– Trendem jsou křesílka nebo sedací pytle, jsou skladné, vleze se jich hodně, a když přijde návštěva, hodí se každé místo k sezení
Nezapomeňte na polštáře, každá sedačka je potřebuje

Jak si správně vybrat sedačku?

Nezapomínejte především na pohodlnost. Jenom proto, že se vám sedací souprava libí na pohled a hodila by se vám do interiéru ještě neznamená, že to bude ten nejlepší kousek do vaší společenské místnosti. Vyzkoušejte si to, posaďte se na ni, vyzkoušejte několik poloh, sedněte si na více než jenom jedno místo. Tlačí vás někde? Je to nepříjemné? Je málo měkká? Nebo naopak až příliš měkká?

šedá sedačka

Sedačka je centrem obývacího pokoje a vy na ní můžete trávit odpoledne i víkendy. Dbejte na to, aby byla pohodlná! vám nabídne ty nejlepší sedací soupravy, které se nacházejí na českém trhu. Určitě si zde vyberete skvěle vzhledem k poměru kvalita a cena. Neprohloupíte.

Previous post Hypotéka, která vám splní vaše sny
Next post Chytře vyřešený úložný prostor