Co vás na vestavěných skříních může překvapit

O vestavěných skříních se dobře ví, jak efektivně využívají obytný či nebytový prostor k uskladnění předmětů, a jak je vše na jednom místě pěkně přehledné. Není nutné neustále něco hledat po celém bytě, stačí otevřít dveře a máte před sebou jeden regál vedle druhého, kde s trochou organizačního talentu máte o svých věcech perfektní přehled. Některé vlastnosti vestavěných skříní na míru vás však mohou překvapit.

vestavba v ložnici

Otevírání dveří – je docela s podivem, že se stále vyrábí a dodávají na trh skříně s křídlovými dveřmi. U starožitností a jejich imitací, případně u výrobků v retro stylu to pochopitelné je, ale u moderního nábytku? Dveře zavěšené na pantech se brzy prověsí, panty a šrouby se uvolní, dveře začnou o sebe narážet, nebudou těsnit, nebo naopak bude problém je zavřít. Další nevýhodou je minimální volný prostor před dveřmi, který je díky jejich otevírání výrazně menší, než kdyby šlo o dveře posuvné. Posuvné dveře jsou výzvou do budoucna nejen pro vestavěné skříně, ale i pro dveře bytové či domovní.

moderní ložnice

Design – výrobci vestaveb na míru vám již na první schůzce předloží návrh vnitřního uspořádání, který si podle svého uvážení upravíte tak, jak vám vyhovuje. V tu chvíli vás bude zajímat hlavně to, co se nachází uvnitř, ale přece jen budete častěji vestavěnou skříň v Praze https://www.sten-skrine.cz/ sledovat zvenčí. Stane se součástí vašeho bytu na dlouhou dobu, a proto byste neměli podceňovat její vzhled. Stěny a strop v místnosti snadno vymalujete do jiného odstínu, ale u vestavěných skříní se počítá s tím, že zůstanou beze změn. Věnujte volbě designu raději více času, nechte si předložit větší počet variant, využijte 3D software a nechte se inspirovat i hotovými realizacemi. A pokud si nejste jisti, co se do vašeho bytu opravdu hodí, zvolte si čistě bílou – univerzální, která bude slavit úspěch opravdu všude.

Previous post Důvěřuj, ale prověřuj
Next post Aby peníze nescházely