Hoďte únavu za hlavu!

Neustále k nám ze všech stran proudí mnoho rad na hubnutí. Od nesmyslných pověr až po věcné a inspirativní nápady, jak se opravdu dá ovlivnit naše váha směrem dolů. Kolikrát je až těžké se vyznat v tom, co tedy opravdu napomůže zdravě shodit kila, aniž bychom je nabrali jojo efektem velice záhy zpátky.

cvičení doma

Kdo z nás nespokojenost se svojí postavou nezažil má vyloženě štěstí. Nebudeme si nic nalhávat, nezdravý životní styl, sedavé zaměstnání, trávení mnoho času u telefonu na sociálních sítích, lenost a ztráta energie u spousty lidí za poslední roky vzhledem k nekončícím uzávěrám, opatřením, je leckdy velice demotivující. A to není jen záležitost žen, týká se i mužů. Působí na nás všechny shodně.

Pokud to ale aspoň trochu jde, dejme tělu právě v tomto náročném období o to více. Psychika je velmi intenzivně propojena s celkovým fyzickým stavem, vitálností a i nadbytečnými kilogramy. Nespokojenost, starosti, stres a nuda vedou výkyvům váhy. Tělo totiž jen tak neoblafneme. Přetvářka nám nic nepřinese. Sáhněme si do svědomí? Můžeme pro sebe udělat konečně něco pořádného? Zdraví máme jen jedno! Je to sice klišé, ale pravdivé!

ovocný drink

Co zní super a i lákavě jsou dietní koktejly. Do toho by měl jít rozhodně každý, komu není toto téma lhostejné. Ne jen že nás nadchne jednoduchou a časově nenáročnou přípravou, ale i mnoha příchutěmi, jimiž se mohou naše chuťové pohárky nabažit. Jsou od čokoládové až po různé ovocné druhy. Jejich zařazení do jídelníčku nám dokáže trošku přerovnat nastavení v hlavě. Postupně a nenásilně. Nechybí v nich vláknina, probiotika, vitamíny i bílkovina. Samy zjistěte, jak dobře vám udělají. Věčná únava se stane minulostí, do žil se vám vlije „nová krev“ a s přehledem pak vznikne i „jiná“ nálada k rozhýbání těla, chůzi nebo cvičení doma. Protože bez pár dřepů to nepůjde!

Previous post Reflexní vesta s potiskem je výborným doplňkem i dárkem
Next post Podnikání se musí dařit