Jak správně vybrat vlastní potisk na triko

Jak správně vybrat vlastní potisk na triko


Není pochyb o tom, že se oblečení stalo jedním z prostředků, jak se prezentujeme světu. Vyjadřujeme jím svou povahu, momentální náladu i vkus. Avšak ačkoliv je v obchodech k dispozici mnoho druhů, ze kterých si můžeme vybrat, někdy nám zkrátka nestačí. Občas chceme mít v šatníku jedinečný kus, který bude vyjadřovat přímo nás.

Jednou z často využívaných možností je v takovémto případě tričko s potiskem podle vašeho návrhu. Ten nabízí poměrně mnoho firem, ať už ve formě nažehlovací fólie, kdy si jej nažehlíte na vlastní triko, nebo vám jej přímo zašlou již hotové.

znacka1

Zde je potřeba dávat pozor a ujistit se, že kvalita trička, které vám zašlou, bude odpovídající. Většinou totiž, v rámci šetření nákladů, není zrovna ideální, což se brzy projeví, zvláště pokud jej budete chtít nosit pravidelně.

Pokud jste však našli firmu, které důvěřujete, pak stojíte ještě před jednou volbou: jaký vlastní potisk na triko Moje Triko zvolit? I když samozřejmě má každý jiný vkus a jinou představu, stejně je zde několik rad, kterými by se měli řídit všichni.

V první řadě je nutné si uvědomit, že daný kousek budete chtít nosit i venku. Neměli byste tedy vybírat takový obrázek, za který se budete stydět, i když vám například bude připadat velmi vtipný. Z podobných důvodů se také příliš nehodí osobní fotografie, které ukazují příliš mnoho.

mikina2

Dále je nutné se přesvědčit, zda má daný obrázek požadovanou kvalitu. Toto obvykle kontrolují samotné webové stránky, na které obrázek nahráváte, a na případný problém vás upozorní. Je však dobré si pamatovat, že rozlišení by mělo být co nejvyšší.

Pokud nejste vy či vaši příbuzní malíři, vyhněte se také zvěčnění jejich děl tímto způsobem. Ačkoliv vás například může potěšit obrázek od vašeho dítěte, na oblečení se rozhodně nehodí.

Jistě, to vše zní poněkud složitě, ale věřte, že pokud se budete těmito radami řídit, budete nakonec s výsledkem spokojeni.

Previous post Stavba základů
Next post Domeček na klíče