Bydlete ve vlastním domě!

Levná varianta bydlení? Je jich celá řada! Ano, čtete dobře. Pokud tedy chcete vlastní dům se zahradou, určitě se najde i pro vás nějaká schůdná varianta, jak si splnit váš sen. Zkrátka, poradíme vám několik nápadů na sice levné, ale přitom kvalitní bydlení!

dům na louce

První variantou je mobilheim. Jedná se o mobilní dům, který je velice podobný tomu klasickému a zděnému. Mobilheimy jsou velmi kvalitní stavby, které jsou na váš pozemek přivezeny již postavené a smontované. Bydlet tedy můžete hned v řádech několika málo dnů. Kromě toho je výborné, že mobilní domy jsou zateplené a vhodné pro celoroční obývání. Samozřejmostí je i to, že domy jsou dodávány s plně funkčními odpady a elektrickými rozvody. Prostě můžete se ihned nastěhovat – a pokud vás někdy začne nudit místo, na kterém váš dům stojí, dům prostě opět naložíte na nákladní auto a odvezete o kus dál. No nejedná se prostě o dokonalé bydlení? A nejlepší na tomto druhu bydlení je to, že si můžete tento dům koupit již za několik stovek tisíc korun – no nezní to prostě jako sen?

dům v lese

Cítíte v kostech, že mobilní dům pro vás není to pravé? Nevadí. Máme pro vás další možnost. Co takhle si pořídit chatu, nebo dům v chatové oblasti? Zprvu se to nemusí zdát jako vhodná varianta, ale věřte, že opravdu je! Bydlení na chatě znamená bydlení téměř uprostřed přírody. Vaše děti budou vyrůstat v souznění s přírodou. Bydlení na chatě se nemusíte obávat. Naprostá většina současných chat je připojena k elektrickému proudu i k vodě. Jedná se tak spíš o klasický zděný dům mimo civilizaci. Výhodou těchto chat je hlavně to, že ceny jsou zde podstatně nižší. Vlastní bydlení tohoto typu si tak může dovolit podstatně větší procento lidí – a to určitě včetně vás.

Možností, jak dosáhnout na vlastní dům se zahradou je víc, jen se nad vším musíte zamyslet a vše pečlivě zvážit.

Previous post Stěhování v Praze může probíhat v poklidu
Next post Vše potřebné pro zaručené květenství hvězdníku