Dokonalá manželka


Snad každý muž na světě by si doma přál mít dokonalou manželku. Aby byla ženadokonalá manželka, je nutné, aby muž pro ni byl zase pro změnu dokonalým manželem. Dokonalost jako taková neexistuje, ale když je člověk zamilovaný, přece jen vidí svět kapičku jinak. V dřívějších dobách manželství trvalo do doby, dokud ho opravdu smrt nerozdělila. Když se podíváte na dnešní manželství, většinou skončí opravdu díky nějaké hloupé maličkosti.

krásná žena


Pokud je pro vás váš manžel dokonalý a vy máte pocit, že nejste dokonalou ženou nebo manželkou pro něj, co takhle zkusit se tomu alespoň trochu přiblížit?

Určitě váš muž neohrne nos nad připravenou večeří. Většina mužů je po práci unavená a to, co potřebuje je vřelé přivítání doma. Když k tomu navíc uvaříte jeho oblíbené jídlo, bude velmi spokojený.


Velmi dobře také působí klidná atmosféra. Když před jeho příchodem vypnete všechny spotřebiče a dětem připomenete, aby nedělaly hluk, váš muž to určitě velmi ocení.


Co my ženy po mužích vyžadujeme je naslouchání. Platí to ale i naopak. My ženy toho máme tolik, co bychom mu za celý ten dlouhý den chtěly říct, ale třeba i on by vám také rád něco sdělil. Zkuste mu nechat alespoň nějaký ten prostor.

Co každého muže určitě potěší, bude to, když se občas zasmějete nějakým jeho vtípkům, i když vám to nebude připadat zrovna dvakrát vtipné.

modelka

Zárukou toho, jak si udržet dlouhodobé manželství je to, abychom my ženy byly na muže hodné. Úsměv nebo polibek jej určitě potěší a zpříjemní mu den.

Je důležité, abychom mu splnily alespoň nějaké potřeby a byly mu k dispozici. Je velmi důležité, abyste mezi sebou komunikovali. Komunikace je velmi důležitá.

Určitě každého muže potěší, když jej budeme chválit. Bylo by dobré, kdybychom přehlížely nějaké jeho drobné chyby (pokud je v té zamilovanosti vůbec vidíte) a ukázaly mu, že si vážíme jeho dobrých vlastností.


Pokud budete tyto body dodržovat, určitě budete mít záruku dlouhodobého manželství a třeba také až do smrti, jako tomu bývalo v dávných dobách. 

Previous post Lékárna – jako odběrné místo pro business
Next post Státní technická kontrola