Shakes and Fidget

Jedná se o prohlížečovou hru, kde vlastně prakticky jen klikáte na políčka a koukáte na nějakou tu animaci. Hra se řadí nejlépe asi mezi oddechovky, kdy si jen odklikáte, co potřebujete a dále nemusíte nic řešit. Pokud nechcete mít hru v prohlížeči, je možné si ji stáhnout přes aplikaci Steam a hrát ji tak jako každou jinou hru.
schůzka u kávy
Máte na výběr hned z několika možností výběru rasy, kde můžete být například elf, člověk, ork atd, celkem je na výběr 8 ras a je jen na Vás, co si vyberete. Vzhled postavičky si poté také můžete přizpůsobit obrazu svému, od barvy očí, vlasů, kůže až po různé doplňky jako náušnice apod.
Poté co si onu postavu upravíte, dostanete na výběr, jakou třídu chcete hrát. Můžete být lukostřelec, bojovník, kouzelník, nájemný vrah, bojový mág nebo berserk. Opět záleží jen na Vašem rozhodnutí.
Když přes všechno úvodní vybírání vstoupíte do samotné hry, máte možnost podívat se do takzvané hospody. V hospodě dostáváte různé úkoly na úkor touhy po dobrodružství a jejich plněním si zvyšujete počet zkušeností a tím i úroveň.
Během plnění úkolů obdržíte i různé předměty a nějakou tu finanční odměnu, díky čemuž můžete vylepšovat svou postavu. Každý item má své vlastnosti. Společná vlastnost pro všechny je zbroj, pak už se každá liší. Některá přidává například sílu (hodí se na berserka, bojového mága a bojovníka), jiná zase obratnost (nájemný vrah, lukostřelec) nebo inteligenci (kouzelník). Za získané peníze z úkolů je možnost jednotlivé atributy také vylepšit, samozřejmě čím více, tím je to dražší.
asiatka s tabletem
Od desáté úrovně si odemknete další část hry, a to podzemí. Zde bojujete s různými příšerami a porážením jich inkasujete nejvíce zkušeností a máte nejvyšší šanci získat tzv. epický předmět, který často přidává více atribut najednou, má různé efekty odlišné od běžných itemů a logicky je také za větší cenu, čili prodejní cena je vyšší.
Čím dále postupujete hrou, odemykáte další rozšíření hry (mazlíčci, čarodějnice, záchod, kovář atd.).