Kupujete nové auto?

Kupujete nové auto?

Nevím jak vy, ale naše rodina kupovala nové auto jen dvakrát, a protože už nejsme nejmladší, pravděpodobně je to naše poslední koupě nového auta. Pokud jste někdy nové auto kupovali, co ovlivňovalo vaši volbu? Velikost nového auta je jasně daná potřebami rodiny. Máte-li děti, tak sin určitě nebudete kupovat kabriolet, ale koupíte auto, kde se pohodlně vejdou dvě autosedačky pro děti a do zavazadlového prostoru se vejdou kufry a tašky na týdenní dovolenou.

pumpa

Větším problémem může být volba mezi benzínovým nebo naftovým autem. Tohle je věc, o které bude pravděpodobněji rozhodovat muž, protože přece jen muži mají k technickým otázkám blíže než ženy. Volbu paliva do auta ovlivňuje mnoho faktorů. Benzín byl donedávna dražší než nafta a benzínové auto má většinou i větší spotřebu. Jenže s naftou můžete mít problémy s nastartováním v tuhé zimě.

Benzínový motor vám možná nevydrží tak dlouho jako naftový, ale auto na naftu bude možná častěji v servisu, pokud si na naftu nezvyknete správně.

ropný vrt

Žádné auto se vám ale nepodaří provozovat tak, abyste nemuseli někdy do servisu a nemuseli jste vyměňovat součástky, např. 4m5q9f593ad, protože poruchám a nehodám se vyhnout žádným způsobem nedá.

Můžete to brát jako vtip, ale i barva vozu je důležitou volbou. Existují i psychologické studie, které rozlišují typy řidičů podle barvy auta, což platí, jen pokud si kupujete nové auto a o barvě se rozhodujete. Možná je to pravda možná ne, ale dejte si pozor na červená a černá auta, prý v nich jezdí agresivní řidiči. Koupit si nové auto je velmi náročná finanční operace. Málokomu se podaří našetřit celou hotovost, a tak je většinou koupě navázaná na půjčku. Není proto divu, že výběr auta není žádná rychlovka, ale budete dlouze vybírat a zvažovat pro a proti toho kterého typu auta. Tak ať je vaše volba šťastná a najedete tisíce kilometrů bez poruchy a nehody.

Previous post Seznamte vaše přátele s architektonickými skvosty naší země
Next post Zariaďte svojmu miláčikovi na kolesách tu najlepšiu starostlivosť