Volkswagen Brouk

Toto auto začalo být vyráběno jako lidové auto, takové auto pro každého. Finančně dostupné, především, aby uvezlo dva dospělé a dvě děti. Byl vyráběn v letech 1938 – 2003, jedná se o nejvíce prodávaný automobil značky Volkswagen bez změny vzhledu.  Výroba vozidel začala v roce 1939, stihlo se vyrobit jen málo vozů, protože vypukla válka a tak nemohly vozy vyrábět ve velkém. Automobilovou výrobu nahradila výroba vojenských vozů, ale ne na dlouho, po skončení druhé světové války se výroba opět rozjela. Díky reklamě, dokonalému vzhledu se stal Brouk velice oblíbeným automobilem.
Volkswagen Brouk
Retro je v módě
V roce 1997, výrobce značky volkswagen automobilů, sáhl po starém vzhledu Brouka a začal se vyrábět Volkswagen New Beetle. Retro styl vzhledu automobilu je trefa do černého, linky a tvary vozu opravdu připomínají bývalý typ Brouka, jen podvozková platforma je Volkswagenu Golf čtvrté generace. U nás není tento model tak běžný, může za to vysoká cena vozu. Vozy Volkswagen New Beetle, jsou k dostání v uzavřené verzi, ale také jako kabriolet.
logo volkswagenu
Interiér New Bettle
V retro stylu je veden i interiér vozu, interiér, ale působí solidně a díky tvrdým plastům má dlouhou životnost. Vnitřek vozu se liší od původní velikosti, jízda je pohodlná pro dva dospělé vpředu a maximálně dvě osoby menšího vzrůstu vzadu, protože střecha vozu sestupuju směrem dozadu a snižuje se. Řidič a spolujezdec sedí poměrně daleko od čelního skla, palubová deska je prostorná, má velkou plochu.

Proč mít Volkswagen New Beetle?
·         komfortní ovládání, snadné a čitelné
·         atraktivní retro vzhled automobilu
·         kvalitní zpracování interiéru, použití tvrdých plastů zvyšuje životnost
·         dobrá spolehlivost a jízdní vlastnosti vozu
·         kvalita velkosériové techniky
pomalovaný Volkswagen Brouk
Od lidového automobilu pro každého se nový typ vozu malinko liší, ale jeho jízdní vlastnosti jsou velice dobré.