Zhubněte díky Jillian Michaels

Pokud Jillian neznáte, je možné, že právě to je neúspěchem při vašem hubnutí. Jillian Michaels je asi nejznámější fitness trenérkou a poradkyní vůbec. Je známá díky svým krátkým, ale velmi efektivním cvičením, které jsou dostupné online i na DVD. Nyní má Jillian i svoji aplikaci na které naleznete nejrůznější cviky, které vám pomohou zhubnout.
 silový trénink
Online videa
Její videa pravděpodobně naleznete nejen na youtube, ale i na jiných serverech plných videí. Jillian má celou řadu cvičebních programů a je pouze na vás si vybrat to nejvhodnější. Podrobnosti o jejich programech můžete nalézt přímo na jejich stránkách. Mimo jiné jsou zde i jídelníčky, které Jillian doporučuje v průběhu cvičebních programů. Jídelníčky jsou bohužel v angličtině, ale to vás trápit nemusí. Pokud zabrouzdáte na internetu, určitě naleznete jídelníček v češtině.
Nejznámějšími programy od Jillian Michaels je 30 Day Shred, které ji velmi zviditelnilo. Jde o cvičení na celé tělo, při kterém se opravdu zapotíte. Videa z 30DS jsou dostupná na youtube, cvičit můžete z pohodlí domova. K jejímu cvičení nepotřebujete žádné speciální vybavení, naprosto postačí karimatka, činky a guma.
 kliky muže
Aplikace Jillian Michaels
Pokud máte rádi růžovou, určitě vás potěší příjemný vzhled aplikace. Aplikaci naleznete v Google Apps, její stažení trvá opravdu chviličku. Bohužel rozšířená verze aplikace je placená. Což může spoustu lidí odradit, ale určitě za to cvičení s Jill stojí. Utrácíte velké množství peněz za posilovny a diety, proč trochu neinvestovat do aplikace a cvičení s velmi zkušenou profesionálkou?
V aplikaci naleznete cvičební programy pro různé partie, stačí si jen vybrat, na co se chcete zaměřit. Pokud nemáte problém pouze s jednou partií, určitě oceníte cvičení na celé tělo.
 
Nezapomínejte se před a po cvičení pořádně protáhnout, jinak vám po Jill zůstanou pořádně natažené svaly. Protože ta se s tím nemazlí a dá vám pořádně do těla!

Previous post Pořiďte si masožravku
Next post Rohová lavice