Máte zahradu? Bazén? Něco na osvěžení?

Moderní doba myslí velice často také na úsporu, šetří nám čas i peníze a přitom se snaží vymyslet velice chytré pomocníky, které bychom si oblíbili už jenom pro jejich účinnost nebo levný a jednoduchý provoz.
Venkovní solární sprcha, co o ní můžeme říci? K čemu slouží a na co se může používat?
Ø  Základním kritériem je zřejmě slovo sprcha, takže si můžete představit běžný typ, který máte doma. Tento je výjimečný jenom tím, že stojí na vaší zahradě, proto přívlastek venkovní. A hned si ještě osvětlíme poslední slovíčko z naší malé hádanky, tedy jde o solární. Proč zrovna tento název? Protože jde o produkt, který nahřívá sluníčko za pomocí slunečního záření. Jedná se tedy o solární panel, v našem případě jde o celé tělo produktu, které je nahříváno pomocí slunečního záření a tím pádem se nám ohřívá voda v těle tohoto produktu. Díky tomu máme zdarma teplejší vodu na umytí! wave

Velice chytrý pomocník k bazénům

Především jde o to, že se před vstupem do bazénu můžete osvěžit. Vaše tělo si zvykne na prvotní šok z vody, i když nebude tak studená jako je v bazénu a vám se posléze bude lépe vstupovat do vody v bazénu. Jde však také hlavně o to, že nepřenášíte nečistoty ze své kůže do bazénu. Ušetříte tím hlavně za čistící a chlorové přípravky, které do vody v bazénu přidáváte, abyste zachovali vodu čistou a průzračnou. Nebudete mít zbytky trávy na nohou, smyjete krémy i ostatní nečistoty z kůže, které běžně ani nevnímáme, ale voda je pohlcuje. Také je skvělou pomůckou, pokud vylezete právě z vody v bazénu. Smyjete ze sebe chlorovou vodu a jednoduše se můžete opláchnout bez nutnosti vstupovat do prostoru vašeho obydlí.
Je vychlazené pivo lepší než venkovní sprcha?
Ø  Jistě vám to mnoho lidí popře, protože už moc dobře znají výhody právě venkovní solární sprchy. Každý si ji může oblíbit jiným způsobem. Někteří jenom k chatě, aby měli teplejší vodu na umytí, jinde se s ní setkáváme běžně u rodin, které mají malé děti a pro ně je to neuvěřitelná zábava.