Nezapomenutelná dovolená u Jadranu


Přemýšlíte nad tím, že byste si užili pár posledních slunných dní u Jadranu? Neváhejte vyrazit do Chorvatska! Tato úžasná země si vás naprosto dostane, protože má opravdu co nabídnout. Zamilujete si ji jak díky fantastické přírodě, tak díky bezkonkurenčnímu koupání, skvělé kuchyni a přátelské atmosféře na každém kroku. Další výhodou je určitě i to, že je blízko České republiky, tudíž doprava sem není žádný problém.
 
chorvatsko

Sedmero důvodů, proč se vydat do Chorvatska

  1. Bezkonkurenční oblázkové pláže vhodné na celodenní odpočinek
  2. Průzračně čisté moře bez chaluh, medúz nebo dokonce odpadků
  3. Nádherná příroda na každém kroku
  4. Výtečná středomořská kuchyně s nejrůznějšími specialitami
  5. Spousta možností ubytování ve všech cenových kategorií
  6. Jednoduchá doprava vlastním vozidlem, autobusem nebo letecky
  7. Spousta možností aktivního odpočinku

 

Vyberte vhodný způsob dopravy

Při plánování dovolené pravděpodobně začnete s výběrem dopravy. Je zde více možností, tudíž je jen na vašich prioritách a finančních možnostech, pro kterou se rozhodnete. Spousta lidí sem jezdí vlastními vozidly, avšak to příliš nedoporučujeme, už jenom proto, že silnice bývají často zacpané, kolony jsou na denním pořádku a je to velmi nepříjemné, pokud tedy nemáte patřičné zkušenosti. Navíc jen málokdo zvládne odřídit tak dlouhou trasu.

moře
 
Rozumnější bude zvolit cestu autobusem. Autobusová doprava do Chorvatska je dnes navíc velmi jednoduchá, poněvadž prakticky každý den sem jezdí přímé spoje, na které můžete jednoduše koupit jízdenky. Volit tento způsob dopravy se vám vyplatí z více důvodů. Budete moci po celou dobu odpočívat a užívat si naprostý klid. Budete moct sledovat filmy, poslouchat svoji oblíbenou hudbu, číst si knížky nebo surfovat na internetu díky bezplatné Wi-Fi. Je to zkrátka ten nejpohodlnější, a často i nejlevnější způsob, jak se do této fantastické země dostat.