Kam v Evropě na dovolenou?

Nemůžete se pořád rozmyslet, kam vyrazit letos v létě na zasloužený odpočinek? Je to jednoduché, musíte si rozmyslet, zdali chcete spíše k moři a odpočívat na plážích, či toužíte i po nějakém tom dobrodružství a budete chtít vyrazit třeba na dlouhé pochody do hor. V Evropě máte opravdu možností habaděj a kolikrát ani nemusíte opustit hranice České republiky. Je tu totiž i u nás opravdu mnoho krás a míst, které stojí za navštívení.
kalifornie a západ slunce

Vyhrává moře? Pak máte na výběr hned z několika. Pokud hledáte písčité pláže, tak určitě vynechejte ze svého seznamu Chorvatsko, tam jsou totiž pláže převážně kamenité. Nejteplejší moře ale najdete asi právě u toho Jaderského či Středozemního. Pokud nejste vyloženě přesvědčení, že musíte jet k moři, zkuste zvážit cestu do Rakouska. Je zde několik slaných jezer, které jsou v těsné blízkosti hor a ta podívaná je opravdu nádherná. Navíc můžete svou dovolenou snadno skloubit i s trochu více aktivitami.

Pokud nejste typ, co se rád vyvaluje na sluníčku od rána do rána popíjí drinky, tak byste měli určitě vyrazit někam na dobrodružnou cestu. Vytvořte si tedy partu se svými přáteli a vyrazte na cesty. Kam? To už záleží jen na Vás. Pokud Vás to táhne na sever, tak stojí určitě navštívení Norska, kde na Vás čeká plno krásných fjordů a hor. Pamatujte, že pokud se vydáte někam na pěší pochodování, tak Vám jeden týden stačit nebude. Pro to, abyste prozkoumali opravdu značný kuse země budete potřebovat mnohem více času. To platí i pro Island, kde, pokud chcete navštívit krásy tamní přírody, budete muset pochodovat několik dní s batohy a stany na zádech. To už je ale opravdu velikánské dobrodružství, na které budete vzpomínat ještě řadu let a jednou o něm vyprávět svým dětem a vnoučatům.
molo na moře

At‘ už se rozhodnete jakkoliv, vždy dbejte na to, abyste si Vaši dovolenou užili opravdu maximálně a byla pro Vás odpočinkem, i když se jedná o tu aktivní verzi.

 

Previous post Pohodlné posezení v obývacím pokoji
Next post Pravidelně splácet se vyplácí