Tantrické masáže navštěvují muži i ženy

Zvědavé i stálé klientky

Tantrickou masáž touží vyzkoušet každá desátá žena, a to ve věkovém rozpětí od 18 let až do důchodového věku. Nejčastěji jsou zákaznice středního věku kolem 35 a 42 let. Ze zkušeností některých masérských salónů vyplývá, že jde vesměs o ženy vdané a relativně spokojené, finančně zajištěné, psychicky vyrovnané a přitažlivé. První návštěva salónu bývá obvykle ze zvědavosti , ty které se k masérskému pultu vracejí, si pak dopřejí masáž pravidelně i několikrát v průběhu měsíce a popisují zajímavou zkušenost – jde totiž o jakýsi druh návyku a lze jej přirovnat k drogové závislosti.
masírování obličeje.jpg

Kouzlo Tantry

Tantru provází relaxační uvolňující hudba, příjemná intimní atmosféra při svíčkách. Lidé však přichází z venkovního prostředí rozladěni a především staženi křečí stresu, psychického náporu civilizovaného světa, kde se na každého z nás valí stovky informací, mnohá úskalí a nebezpečí, mysl je přetížena, a tak se nelze divit, že rozkoš na ploše masážního stolu je odvrácenou stranou mince uspěchaného všedního dne.
fyzioterapie masáž.jpg

Soulad maséra a zákaznice

Všechno záleží na kvalitě maséra, to je celkem pochopitelné, stejně jako kdybychom tu uvedli informaci, že dobrý řemeslník odvede profesionální mistrovský výkon za rozumnou cenu. Rozhoduje však i přístup klienta, neboť právě tato služba je o vzájemné důvěře. Dotýkat se nahého těla a intimních partií totiž ne každý snese, zvlášť od člověka, kterého vidíme poprvé v životě. Nezřídka se ovšem stává, že se zákazníci (většinou ženy) do maséra zamilují a jsou schopny dokonce kvůli němu utíkat od rodin. Maséři a masérky by tedy měli být v první řadě profesionály, i když je v tomto směru hranice mezi vzájemným sblížením a pracovním výkonem velice tenká. Ženy také prožívají sexualitu trochu jinak než muži, jsou více citlivé, orientují se především na duchovní složku osobnosti a zatímco většina mužů volí masáž jako druh příjemného povyražení, ženy ji považují za hluboký duchovní prožitek.

Previous post Světlo se musí přizpůsobit vám, ne naopak
Next post Spěte jako v bavlnce