Šatní skříně ložnice – vyberte si správně

Velmi důležitým dílem nábytku je bezesporu šatní skříň. Pokud máte to štěstí a pro šatní skříň máte dostatek prostoru v interiéru ložnice, je třeba zapřemýšlet, jak by skříň měla vypadat především uvnitř. Předem se také rozhodněte, zda chcete jen šatní skříň, nebo také police, či kombinací obojího. Podle vnitřního uspořádání pak zvolíte také počet křídel. Nejčastější skříně do ložnice a se vyrábějí jako trojkřídlé, nebo čtyřkřídlé. A jejich design, členění apod. je daleko větší. Vybere si opravdu každý.
šachy v ložnici
Šatní skříň v sestavě
Pokud milujete nábytek sladěný do jednoho stylu a odstínu, můžete si pořídit také ostatní díly jako například postel, komodu apod. nebo skříň můžete vybrat jako samostatný něm nábytku, který se do vaší již zařízené ložnice bude designově hodit. Skříně v sestavách mají oproti samostatným skříním tu výhodu, že do interiéru se více začlení. Především pak již zmiňovaným designem. Šatní skříň také můžete vybrat s oblíbeným zpracováním křídel a to posouváním. Tento styl má rozhodně více příznivců než klasické otevírání. Všeobecně jsou pak skříně ve vysokém lesku velmi žádané, proto takových povrchových úprav najdete na internetu hned několik. Pokud jste však příznivcem zcela opačného odstínu, na trhu najdete i nepřeberné množství skříní s černým leskem. Velmi žádané jsou rovněž skříně se zrcadlem, nebo s šuplíky v její spodní části.
lampička u postele
Šatní skříň jako samostatný designový díl
V nabídce mnoha firem najdete také spoustu samostatných skříní v trendy provedení, které i když jako jeden díl, působí velmi efektně. Mezi takové skříně patří například ty, které jako povrchovou úpravu nabízejí potisk. Designový efekt ve většině vhodný pro moderní interiér ložnic.
Mezi další samostatnou skupinu skříní patří ty, které nabízejí rustikální design. Této kategorie stále více a více láká zástupy zákazníků, kteří se zpátky vracejí k přírodě alespoň interiérem svého obydlí. I u tohoto typu skříní si můžete rovněž vybrat z několika odstínů a také úprav. Lak, nebo přírodní vosk, tedy úprava nábytku tzv. voskováním.

Šatní skříně ložnice – vyberte si správně
Share